Kalmar DCG330-12LB
Talep Üzerine Fiyat
Marka / model
Kalmar DCG330-12LB
Kayıt yılı
2017
Kullanım saati
4.748 h
Makinenin yeri
Klundert
Ülke
Hollanda
Genel durum düzeyi
Mascus ID
BFC8195D
AYRINTILAR
Tekerlek sayısı
6
33.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
5.000 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.200 mm
Çatal uzunluğu
2.000 mm
Sürücü yüksekliği
4.500 mm
Şanzıman
Automatic
Taşıma Ağırlığı
41.920 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
6600 x 3430 x 4500 mm
Ataşmanlar
NL: Dubbele banden, Sideshift, Vorkenversteller, vorkversteller, Zijschuiver
EN: fork positioner, Sideshift, Twin wheel axle
Diğer bilgiler
MACHINE: Forklift
BRAND: Kalmar
MODEL: DCG 330-12LB
YEAR: 2017
ENGINE: Diesel, Volvo
OPERATING HOURS: 4748
TRANSMISSION: Automatic
MAST: 2 stages, free lift
ATTACHMENT: Sideshift and fork positioner
CAPACITY: 33000kg
LIFTING HEIGHT: 5000mm
TRANSPORT HEIGHT: 4500mm
HYDRAULIC VALVES: 4
FORKS: Yes, 2000mm