Kalmar Kalmar DCE120-12
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Kalmar Kalmar DCE120-12
Kayıt yılı
2006
Kullanım saati
42.000 h
Makinenin yeri
Klagenfurt
Ülke
Avusturya
Mascus ID
269FE767
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Tekerlek sayısı
6
Stok no.
G1150
Üretici seri no.
T33105.1548
Kaldırma kapasitesi
12.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
6.500 mm
Kaldırma direği
Çiftli / serbest kaldırma
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.200 mm
Garanti
Gebraucht keine Gewährleistung
Çatal taşıyıcı
Konumlandırıcı ve açılma
Lastik Çeşidi
Pneumatik
Çatal uzunluğu
2.500 mm
Sürücü yüksekliği
4.765 mm
Kabin
Kapalı kabin
Şanzıman
Dana TE17000
Motor gücü
181 kW (246 hp)
Motor üreticisi
Volvo TAD750VE
Ön tekerlek boyutu
12.00x20
Arka lastiklerin boyutu
12.00x20
Taşıma Ağırlığı
21.800 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
5320 x 2540 x 4770 mm