Konecranes SMV SL16-1200B
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Konecranes SMV SL16-1200B
Kayıt yılı
2005
Kullanım saati
12.976 h
Makinenin yeri
Varde
Ülke
DANİMARKA
Mascus ID
64A3A271
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Stok no.
DT1318
Kaldırma kapasitesi
16.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
5.000 mm
Kaldırma direği
Tekli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.200 mm
Çatal uzunluğu
2.400 mm
Sürücü yüksekliği
4.150 mm
Kabin
Kapalı kabin
Motor
Diesel
Akü voltajı
24 V