Konecranes SMV22-1200C
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Konecranes SMV22-1200C
Kayıt yılı
2020
Kullanım saati
3.072 h
Makinenin yeri
BUNNIK
Ülke
Hollanda
Mascus ID
61EB003B
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Tekerlek sayısı
4
22.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
5.000 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.200 mm
Lastik Çeşidi
Pneumatik
Çatal uzunluğu
3.700 mm
Sürücü yüksekliği
4.560 mm