Konecranes SMV25-1200B
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Konecranes SMV25-1200B
Kayıt yılı
2011
Kullanım saati
16.234 h
Durum
Rental possibility
Ülke
Hollanda
Mascus ID
1DF55E46
AYRINTILAR
Stok no.
25952
Kaldırma kapasitesi
25.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
3.800 mm
Serbest kaldırmalı
150 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.200 mm
Çatal taşıyıcı
Konumlandırıcı ve açılma
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Çatal uzunluğu
2.400 mm
Sürücü yüksekliği
3.710 mm