Linde H100D/600-1401
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Linde H100D/600-1401
Kayıt yılı
2016
Kullanım saati
13.973 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
FA6BB959
AYRINTILAR
Stok no.
24041
Kaldırma kapasitesi
10.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
5.000 mm
Kaldırma direği
Tekli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Lastik Çeşidi
Pneumatik
Sürücü yüksekliği
3.855 mm
Kabin
Kapalı kabin
Motor
Diesel - Cummins
Ön tekerlek boyutu
12.00 R20
Arka lastiklerin boyutu
12.00 R20
Taşıma Ağırlığı
17.460 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
4390 x 2600 x 3860 mm