Linde H25D-02/600 393
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Linde H25D-02/600 393
Kayıt yılı
2017
Kullanım saati
9.058 h
Makinenin yeri
Varde
Ülke
DANİMARKA
Mascus ID
AC78EC1B
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Stok no.
DT1304
Kaldırma kapasitesi
2.500 kilogram
Kaldırma yüksekliği
4.210 mm
Serbest kaldırmalı
2.000 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Lastik Çeşidi
Yastık
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Sürücü yüksekliği
2.740 mm