Linde H25D/600/393
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Linde H25D/600/393
Kayıt yılı
2013
Kullanım saati
6.855 h
Makinenin yeri
Rae vald
Ülke
Estonya
Mascus ID
043D1F76
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Tekerlek sayısı
4
Stok no.
WB22EE061
Üretici seri no.
H2X393D54974
Kaldırma kapasitesi
2.500 kilogram
Kaldırma yüksekliği
4.655 mm
Serbest kaldırmalı
1.424 mm
Kaldırma direği
Tripleks / serbest kaldırıcı
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Çatal taşıyıcı
Yan kaydırmalı
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Sürücü yüksekliği
2.210 mm
Kabin
Kapalı kabin
Şanzıman
Hüdrostaat
Motor
Volkswagen
Motor gücü
36 kW (49,0 hp)