Linde H30D-01-1202
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Linde H30D-01-1202
Kayıt yılı
2023
Kullanım saati
383 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
9DA8C16F
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
3.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
4.680 mm
Serbest kaldırmalı
1.430 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Sürücü yüksekliği
2.220 mm
Kabin
Kapalı kabin
Şanzıman
Hydrostat - Doppelpedal
Motor
Diesel - 3 Zylinder Deutz
Ön tekerlek boyutu
27x10-12
Arka lastiklerin boyutu
03x9-10
Taşıma Ağırlığı
4.789 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2750 x 1260 x 2220 mm
Ataşmanlar
Diğer bilgiler
INTEGRIERT DZH, Front- Heckscheibenwischer, Heckscheibenheizung, Blitzer, 12V Dose Innenbeleuchtung, Signalton, Bluespot, Gewichtkontrollanzeige