Linde H50D-01/600-1204
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Linde H50D-01/600-1204
Kayıt yılı
2023
Kullanım saati
836 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
B8ED6263
5.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
5.565 mm
Serbest kaldırmalı
1.870 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Sürücü yüksekliği
2.865 mm
Kabin
Kapalı kabin
Motor
Diesel - Deutz
Motor gücü
55,2 kW (75 hp)
Ön tekerlek boyutu
Arka lastiklerin boyutu
Taşıma Ağırlığı
7.835 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
3200 x 1450 x 2860 mm