Linde H50D-02/600-394-EVO
Marka / model
Linde H50D-02/600-394-EVO
Kayıt yılı
2017
Kullanım saati
8.963 h
Mascus ID
52506AD1
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
5.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
5.500 mm
Serbest kaldırmalı
1.900 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Sürücü yüksekliği
2.900 mm
Kabin
Kapalı kabin
Şanzıman
Hydrostat-Doppelpedal
Motor
Diesel - 4 Zylinder VW
Taşıma Ağırlığı
7.455 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
3200 x 1450 x 2900 mm