Linde H50D-02/600-394 EVO
Marka / model
Linde H50D-02/600-394 EVO
Kayıt yılı
2022
Kullanım saati
2.870 h
Mascus ID
6FE3EDCF
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
5.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
4.610 mm
Serbest kaldırmalı
1.550 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Sürücü yüksekliği
2.540 mm
Kabin
Kapalı kabin
Şanzıman
Hydrostat - Handschaltung
Motor
Diesel - 4 Zylinder Doosan
Taşıma Ağırlığı
7.351 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
3200 x 1450 x 2540 mm