Linde H50D-02/600
Marka / model
Linde H50D-02/600
Kayıt yılı
2015
Kullanım saati
10.700 h
Durum
Yenilenmiş
Makinenin yeri
Vantaa, Uusimaa
Ülke
Finlandiya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
9AD2A759
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Tekerlek sayısı
4
Üretici seri no.
H2X394F01079
Önceki sahiplerin sayısı
2
Servis geçmişi
Evet
Kaldırma kapasitesi
5.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
4.615 mm
Serbest kaldırmalı
1.510 mm
Kaldırma direği
Tripleks / serbest kaldırıcı
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Çatal taşıyıcı
Konumlandırıcı ve açılma
Lastik Çeşidi
Yastık
Çatal uzunluğu
1.800 mm
Sürücü yüksekliği
2.526 mm
Kabin
Kapalı kabin
Şanzıman
Hydrostatic Linde
Motor gücü
55 kW (74,8 hp)
Motor üreticisi
VW
Kalan ön lastikler / şasi
100
Mevcut arka lastikler
50
Ön tekerlek boyutu
300-15
Arka lastiklerin boyutu
Taşıma Ağırlığı
8.500 kilogram
Production country
Almanya
Akü voltajı
12 V
Şarj voltajı
12 V
Certificates
CE
Ataşmanlar
010 : Single pedal system + 010 : Individual levers + 005 : Variable Preselect. Mast Tilt.
3400 - TRIPLEX MAST 189 - 430 : 4615 / 2526 / 1510 mm/5,0t.600.
4100 - OPERATOR'S OVERH. GUARD - 610 : Stand. complete cabin / 2416mm + 005 : Warm water heater.