Linde H80D-01/1100
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Linde H80D-01/1100
Kayıt yılı
2011
Kullanım saati
13.092 h
Makinenin yeri
Klundert
Ülke
Hollanda
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
A84C43C1
AYRINTILAR
Tekerlek sayısı
6
Stok no.
43293
Kaldırma kapasitesi
8.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
3.750 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.100 mm
Çatal uzunluğu
2.400 mm
Sürücü yüksekliği
3.200 mm
Taşıma Ağırlığı
13.715 kilogram
Ataşmanlar
Diğer bilgiler
Machine type : forklift Brand : Linde Model : H80D-01/1100 Year : 2011 Engine : Diesel, Deutz Gearbox / drive : automat Capacity : 8000kg Boom / Mast : 2 stages Lifting height : 3750mm Closed mast : 3200mm Hydraulic valves / ventiel : 4 x Attachment : sideshift, forkp ositioner Forks : yes, 2400mm Tyres : full rubber, normal Air conditioning ID number : 43293 = More information = Year of manufacture: 2011 Colour: Red Technical condition: good Visual appearance: good Price: On request Please contact Corne van Dueren den Hollander (+31651477081) or Roland (+31613620504) for more information