Linde H80D-01/900-396
Marka / model
Linde H80D-01/900-396
Kayıt yılı
2012
Kullanım saati
17.342 h
Ülke
Almanya
Mascus ID
462784B5
AYRINTILAR
Stok no.
24615
Kaldırma yüksekliği
6.050 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
900 mm
Lastik Çeşidi
Pneumatik
Sürücü yüksekliği
4.380 mm
Kabin
Kapalı kabin
Motor
Diesel - Deutz
Motor gücü
86,8 kW (118 hp)
Ön tekerlek boyutu
Arka lastiklerin boyutu
Taşıma Ağırlığı
14.190 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
3550 x 2270 x 4380 mm