Linde H80D-01/900-396
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Linde H80D-01/900-396
Kayıt yılı
2011
Kullanım saati
19.596 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
554EF9D8
AYRINTILAR
Stok no.
24614
Kaldırma kapasitesi
8.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
6.050 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
900 mm
Lastik Çeşidi
Yastık
Sürücü yüksekliği
4.380 mm
Kabin
Kapalı kabin
Motor
Diesel - Deutz
Motor gücü
86,8 kW (118 hp)
Ön tekerlek boyutu
Arka lastiklerin boyutu
Taşıma Ağırlığı
14.125 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
3550 x 1930 x 4380 mm