Linde H80D-02/900
Kayıt yılı
2014
Makinenin yeri
Kety, małopolskie
Ülke
Polonya
Mascus ID
433C0C37
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Kaldırma yüksekliği
4.050 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
900 mm
Sürücü yüksekliği
3.340 mm
Ön tekerlek boyutu
Super Elastic
Arka lastiklerin boyutu
Super Elastic
Taşıma Ağırlığı
13.965 kilogram
Diğer bilgiler
Uwaga dla klienta ostatecznego: Linde H80D-02/900 rok produkcji 2014 udźwig 8000 kg maszt duplex wys. podnoszenia masztu +/- 4050 mm wys. konstrukcyjna masztu +/- 3340 mm napęd diesel waga +/- 13965 kg silnik Deutz, moc 85 kW/ 116 KM opony przód 8.25-15 SE BLIŹNIAKI opony tył 300-15 SE kabina pełna ogrzewana pozycjoner z obrotnicą 360°, SpecialEquipment: Vollkabine, Zwillingsbereifung, OtherAttachments: Drehgerät, Zinkenverstellgerät