Linde H80D-03/1100-396 EVO (LACK, UVV & KDD NEU)
Marka / model
Kayıt yılı
2017
Kullanım saati
3.933 h
Ülke
Almanya
Mascus ID
75E915AB
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
14479
Kaldırma yüksekliği
3.955 mm
Serbest kaldırmalı
1.255 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.100 mm
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Çatal uzunluğu
1.800 mm
Sürücü yüksekliği
2.712 mm
Kabin
Kapalı kabin
Şanzıman
Hydrostat-Doppelpedal
Motor
Diesel - 4 Zylinder Deutz
Ön tekerlek boyutu
Arka lastiklerin boyutu
Taşıma Ağırlığı
13.920 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
4200 x 2300 x 2710 mm