Linde H80D-03/1100-396 EVO
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Linde H80D-03/1100-396 EVO
Kayıt yılı
2019
Kullanım saati
6.690 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
298A6692
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
8.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
8.900 mm
Serbest kaldırmalı
3.000 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.100 mm
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Sürücü yüksekliği
4.340 mm
Kabin
Kapalı kabin
Şanzıman
Hydrostat-Doppelpedal
Motor
Diesel - 4 Zylinder Deutz
Ön tekerlek boyutu
Arka lastiklerin boyutu
Taşıma Ağırlığı
15.520 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
4100 x 2300 x 4340 mm