Linde H80D-03/1100-396
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Linde H80D-03/1100-396
Kayıt yılı
2018
Kullanım saati
15.247 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
7DD2C4C1
AYRINTILAR
Stok no.
24407
Kaldırma kapasitesi
8.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
7.105 mm
Serbest kaldırmalı
2.490 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.100 mm
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Sürücü yüksekliği
3.760 mm
Kabin
Kapalı kabin
Motor
Diesel - Deutz
Motor gücü
85,3 kW (116 hp)
Ön tekerlek boyutu
Arka lastiklerin boyutu
Taşıma Ağırlığı
15.900 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
4100 x 2000 x 3760 mm