Linde H80D-03/1100-396
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Linde H80D-03/1100-396
Kayıt yılı
2020
Kullanım saati
9.487 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
9EF7D954
AYRINTILAR
Stok no.
24439
Kaldırma kapasitesi
8.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
3.050 mm
Kaldırma direği
Tekli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.100 mm
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Çatal uzunluğu
1.450 mm
Sürücü yüksekliği
2.845 mm
Kabin
Kapalı kabin
Motor
Diesel - Deutz
Motor gücü
85,3 kW (116 hp)
Ön tekerlek boyutu
Arka lastiklerin boyutu
Taşıma Ağırlığı
16.085 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
5650 x 2310 x 2840 mm