Linde H80D-03/1100
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Linde H80D-03/1100
Kayıt yılı
2021
Kullanım saati
569 h
Makinenin yeri
32832 Augustdorf
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
0E66025C
AYRINTILAR
Stok no.
HF2467
Üretici seri no.
BR396
Kaldırma kapasitesi
8.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
3.050 mm
Serbest kaldırmalı
150 mm
Kaldırma direği
Diğer
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.100 mm
Çatal uzunluğu
1.800 mm
Sürücü yüksekliği
2.880 mm