Linde H80D-03/1100
Kayıt yılı
2020
Kullanım saati
852 h
Durum
Yenilenmiş
Makinenin yeri
Mogilany, małopolskie
Ülke
Polonya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
790D9E72
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Tekerlek sayısı
6
Stok no.
BD-2338
Servis geçmişi
Evet
Kaldırma kapasitesi
8.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
3.750 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.100 mm
Çatal taşıyıcı
Çatal açılması
Lastik Çeşidi
Yastık
Çatal uzunluğu
2.400 mm
Sürücü yüksekliği
3.200 mm
Kabin
Kapalı kabin
Motor
Diesel
Ön tekerlek boyutu
300-15 Twin
Arka lastiklerin boyutu
300-15
Taşıma Ağırlığı
14.643 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
4300 x 2300 x 3200 mm