Linde H80D-03/1100
Marka / model
Linde H80D-03/1100
Kayıt yılı
2018
Kullanım saati
9.803 h
Makinenin yeri
Klundert
Ülke
Hollanda
Mascus ID
82E4E5B2
AYRINTILAR
Stok no.
101238
Kaldırma yüksekliği
4.050 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.100 mm
Çatal uzunluğu
2.400 mm
Sürücü yüksekliği
3.350 mm
Şanzıman
Automatic
Taşıma Ağırlığı
14.595 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
4150 x 2500 x 3350 mm
Ataşmanlar
Diğer bilgiler
FORKLIFT FOR RENT Machine type : forklift Brand : Linde Model : H80D-03/1100 Year : 2018 Engine : Diesel, Deutz Gearbox / drive : automat Capacity : 8000kg Boom / Mast : 2 stages Lifting height : 4050mm Closed mast : 3350mm Hydraulic valves / ventiel : 4 x Attachment : sideshift, forkp ositioner Forks : yes, 2400mm Tyres : full rubber, good ID number : 101238 = More information = Year of manufacture: 2018 Colour: Red Technical condition: good Visual appearance: good Damages: none Price: On request Please contact Corne van Dueren den Hollander (+31651477081) or Roland (+31613620504) for more information