Linde H80D-03/1100
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Linde H80D-03/1100
Kayıt yılı
2022
Kullanım saati
894 h
Durum
New/unused
Makinenin yeri
LEEUWARDEN
Ülke
Hollanda
Mascus ID
F83ADFDB
AYRINTILAR
Stok no.
9773
Kaldırma kapasitesi
8.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
4.850 mm
Serbest kaldırmalı
1.560 mm
Kaldırma direği
Tripleks / serbest kaldırıcı
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.100 mm
Çatal uzunluğu
2.400 mm
Sürücü yüksekliği
3.012 mm