Linde H80D-03/900-396/EVO
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Linde H80D-03/900-396/EVO
Kayıt yılı
2023
Kullanım saati
1.610 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
01506A49
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
8.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
6.500 mm
Serbest kaldırmalı
2.150 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Ağırlık merkezine olan uzaklık
900 mm
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Sürücü yüksekliği
3.550 mm
Kabin
Kapalı kabin
Şanzıman
Hydrostat-Doppelpedal
Motor
Diesel - 4 Zylinder Deutz
Ön tekerlek boyutu
Arka lastiklerin boyutu
Taşıma Ağırlığı
14.861 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
3750 x 2230 x 3550 mm