Linde H80D-03/900-396
Marka / model
Linde H80D-03/900-396
Kayıt yılı
2020
Kullanım saati
22.281 h
Ülke
Almanya
Mascus ID
C9543B6C
AYRINTILAR
Stok no.
24437
Kaldırma yüksekliği
5.650 mm
Kaldırma direği
Tekli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
900 mm
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Sürücü yüksekliği
4.180 mm
Kabin
Kapalı kabin
Motor
Diesel - Deutz
Motor gücü
85,3 kW (116 hp)
Ön tekerlek boyutu
Arka lastiklerin boyutu
Taşıma Ağırlığı
14.456 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
3550 x 2250 x 4180 mm