Linde H80D-03/900-EVO (M)
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Linde H80D-03/900-EVO (M)
Kayıt yılı
2019
Kullanım saati
2.303 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
F2C558FB
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
8.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
4.400 mm
Serbest kaldırmalı
1.550 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Ağırlık merkezine olan uzaklık
900 mm
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Sürücü yüksekliği
2.860 mm
Kabin
Kapalı kabin
Şanzıman
Hydrostat-Doppelpedal
Motor
Diesel - 4 Zylinder Deutz
Ön tekerlek boyutu
Arka lastiklerin boyutu
Taşıma Ağırlığı
14.460 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
3750 x 2230 x 2860 mm