Linde H80D-03/900
Marka / model
Linde H80D-03/900
Kayıt yılı
2017
Kullanım saati
2.409 h
Durum
Remanufactured
Makinenin yeri
32832 Augustdorf
Ülke
Almanya
Mascus ID
52C1720D
AYRINTILAR
Stok no.
HF2460
Üretici seri no.
BR 396
Kaldırma yüksekliği
4.850 mm
Serbest kaldırmalı
1.760 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Ağırlık merkezine olan uzaklık
900 mm
Çatal uzunluğu
2.400 mm
Sürücü yüksekliği
2.970 mm