Linde H80D-03/900
Marka / model
Linde H80D-03/900
Kayıt yılı
2018
Kullanım saati
14.083 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
8C551F89
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Stok no.
DS0015
Kaldırma kapasitesi
8.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
3.670 mm
Kaldırma direği
Tekli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
900 mm
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Sürücü yüksekliği
3.180 mm
Kabin
Ek yük koruması
Şanzıman
Linde Hydrostat
Motor
Diesel - Deutz TCD4.1 L4
Motor gücü
83,9 kW (114 hp)
Kalan ön lastikler / şasi
0 - 20%
Mevcut arka lastikler
0 - 20%
Ön tekerlek boyutu
Arka lastiklerin boyutu
300-15
Taşıma Ağırlığı
13.845 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
3350 x 2180 x 3180 mm