Linde H80D-1100-03-396
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Linde H80D-1100-03-396
Kayıt yılı
2021
Kullanım saati
2.441 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
9E9A30DE
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
8.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
4.850 mm
Serbest kaldırmalı
1.650 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.100 mm
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Çatal uzunluğu
2.400 mm
Sürücü yüksekliği
3.000 mm
Kabin
Kapalı kabin
Şanzıman
Hydrostat-Handschaltung
Motor
Diesel - 4 Zylinder Deutz
Ön tekerlek boyutu
Arka lastiklerin boyutu
Taşıma Ağırlığı
15.243 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
4200 x 2300 x 3000 mm