Linde H80D/1100-396-EVO
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Linde H80D/1100-396-EVO
Kayıt yılı
2017
Kullanım saati
414 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
30C01B44
AYRINTILAR
Stok no.
M19805
Kaldırma kapasitesi
8.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
4.050 mm
Kaldırma direği
Tekli
Ağırlık merkezine olan uzaklık
1.100 mm
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Çatal uzunluğu
2.400 mm
Sürücü yüksekliği
3.380 mm
Kabin
Kapalı kabin
Şanzıman
Hydrostat
Motor
Diesel - Deutz TCD 4.124
Motor gücü
85,3 kW (116 hp)
Ön tekerlek boyutu
315/70-15
Arka lastiklerin boyutu
Taşıma Ağırlığı
15.490 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
4140 x 2320 x 3380 mm