Linde H80D/900-396
Ürün grubu
Dizel forkliftler
Marka / model
Linde H80D/900-396
Kayıt yılı
2019
Kullanım saati
5.968 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
C9A71564
AYRINTILAR
Stok no.
M23813
Kaldırma kapasitesi
8.000 kilogram
Kaldırma yüksekliği
5.540 mm
Serbest kaldırmalı
1.920 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Ağırlık merkezine olan uzaklık
900 mm
Lastik Çeşidi
Süper esnek
Çatal uzunluğu
2.400 mm
Sürücü yüksekliği
3.190 mm
Kabin
Kapalı kabin
Motor
Diesel - Deutz
Motor gücü
85,3 kW (116 hp)
Ön tekerlek boyutu
8.25-15/6.50
Arka lastiklerin boyutu
Taşıma Ağırlığı
14.545 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
3800 x 2230 x 3190 mm