Heli CBD15-BLIH
Ürün grubu
Diger
Marka / model
Heli CBD15-BLIH
Kayıt yılı
2024
Kullanım saati
2 h
Ülke
Slovenya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
1D3066AA
AYRINTILAR
Güç tipi
Hayır
Stok no.
4567
Üretici seri no.
08015XA3884
Kaldırma kapasitesi
1.500 kilogram
Kaldırma yüksekliği
115 mm
Garanti
12 mesecev
Akü voltajı
24 V
Akü kapasitesi
40 Ah
Şarj voltajı
24 V
Şarj akımı
15 A
Taşıma Ağırlığı
175 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
1603 x 562 x 1182 mm