Linde H50D-02/600
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Diger
Marka / model
Linde H50D-02/600
Kayıt yılı
2019
Kullanım saati
12.556 h
Makinenin yeri
Wekerom
Ülke
Hollanda
Genel durum düzeyi
Mascus ID
3DE717C3
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Kaldırma kapasitesi
5.000 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
3.200 mm
Sürücü yüksekliği
2.600 mm
Kaldırma direği
Çiftli
Çatal uzunluğu
1.400 mm
Motor gücü
55,2 kW (75 hp)