Yale GLC050TGNUAE082
Ürün grubu
Diger
Marka / model
Yale GLC050TGNUAE082
Kayıt yılı
1999
Kullanım saati
23.260 h
Makinenin yeri
Lake Worth, Texas
Ülke
A.B.D.
Mascus ID
A8BA5AC3
AYRINTILAR
Stok no.
Üretici seri no.
E187V10748W
Diğer bilgiler
1999 Yale GLC050TGNUAE082 4800 lb Cushion Tire Forklift Located in Lane 61, 3 Stage Mast, 189 in Max Lift Height, 82 in Lowered Mast Height, 48 in Forks, Side Shift, 4 Cylinder LPG Engine