Yale GLP050TGE85.4 4400 lb Pneumatic Tire Forklift
Ürün grubu
Diger
Marka / model
Kayıt yılı
0
Kullanım saati
11.116 h
Makinenin yeri
Lake Worth, Texas
Ülke
A.B.D.
Mascus ID
A69A1487
AYRINTILAR
Stok no.
Üretici seri no.
E177B21729V
Diğer bilgiler
Yale GLP050TGE85.4 4400 lb Pneumatic Tire Forklift 3 Stage Mast, 194.9 in Max Lift Height, 85 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Side Shift, Solid Pneumatic Tires, 4 Cylinder LPG Engine