Yale GTP050MXNEAE078
Ürün grubu
Diger
Marka / model
Yale GTP050MXNEAE078
Kayıt yılı
2018
Kullanım saati
2.340 h
Makinenin yeri
FORT MYERS, Florida
Ülke
A.B.D.
Mascus ID
B2D683C1
AYRINTILAR
Stok no.
Üretici seri no.
A390V04120R
Diğer bilgiler
2018 Yale GTP050MXNEAE078 4800 lb Pneumatic Tire Forklift (Inoperable) 3 Stage Mast, Full Free Lift, 171.3 in Max Lift Height, 78 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Solid Pneumatic Tires, 2017 US EPA Label, 4 Cylinder 2.4 L Dual Fuel Engine. to see more information.