Jungheinrich EFX 413 X+I120-625DZ
Ürün grubu
Digerleri
Marka / model
Kayıt yılı
2020
Kullanım saati
3.431 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
0D21E275
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
K0441
Kaldırma kapasitesi
1.250 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
6.250 mm
Serbest kaldırmalı
2.240 mm
Sürücü yüksekliği
2.920 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Kabin
Kabinsiz/Diğer
Lastik Çeşidi
Yastık
Şanzıman
Drehstrom
Motor
Electric - Elektro 6,9kW
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
3100 x 1540 x 2920 mm