Jungheinrich ETM 214 E GE115-560DZ
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Reach truck - depo içi istif araçları
Marka / model
Kayıt yılı
2019
Kullanım saati
13.054 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
6FC59A97
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
L7386
Kaldırma kapasitesi
1.400 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
5.600 mm
Serbest kaldırmalı
1.720 mm
Sürücü yüksekliği
2.410 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Kabin
Kabinsiz/Diğer
Lastik Çeşidi
Yastık
Şanzıman
Drehstrom
Motor
Electric - ---
Taşıma Ağırlığı
3.146 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
1800 x 1120 x 2410 mm