Jungheinrich ETV 112 GE115-650DZ
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Reach truck - depo içi istif araçları
Marka / model
Kayıt yılı
2019
Kullanım saati
11.954 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
AF758CA1
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
M3879
Kaldırma kapasitesi
1.200 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
6.500 mm
Serbest kaldırmalı
2.100 mm
Sürücü yüksekliği
2.720 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Kabin
Kabinsiz/Diğer
Lastik Çeşidi
Yastık
Şanzıman
Drehstrom
Motor
Electric - Elektro 6,0kW
Taşıma Ağırlığı
3.055 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
1800 x 1150 x 2720 mm