Jungheinrich ETV 114 MP GE115-842DZ
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Reach truck - depo içi istif araçları
Marka / model
Kayıt yılı
2009
Kullanım saati
13.272 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
EE54609F
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
Y3046
Kaldırma kapasitesi
1.400 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
8.420 mm
Serbest kaldırmalı
2.300 mm
Sürücü yüksekliği
3.280 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Kabin
Kabinsiz/Diğer
Lastik Çeşidi
Yastık
Şanzıman
Drehstrom
Motor
Electric - ---
Taşıma Ağırlığı
3.360 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
1750 x 1270 x 3280 mm