Jungheinrich ETV 214 GE115-842DZ
Talep Üzerine Fiyat
Ürün grubu
Reach truck - depo içi istif araçları
Marka / model
Kayıt yılı
2007
Kullanım saati
8.541 h
Mascus ID
2E1A21BD
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
N9154
Kaldırma kapasitesi
1.400 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
8.420 mm
Serbest kaldırmalı
2.780 mm
Sürücü yüksekliği
3.350 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Lastik Çeşidi
Yastık
Motor
Electric - Elektro 6,9kW
Taşıma Ağırlığı
3.621 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
1800 x 1270 x 3350 mm