Jungheinrich ETV 214 GE120-902DZ
Talep Üzerine Fiyat
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Reach truck - depo içi istif araçları
Marka / model
Kayıt yılı
2007
Kullanım saati
9.498 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
23C3922F
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
G9921
Kaldırma kapasitesi
1.400 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
9.020 mm
Serbest kaldırmalı
2.930 mm
Sürücü yüksekliği
3.550 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.200 mm
Kabin
Kabinsiz/Diğer
Lastik Çeşidi
Yastık
Şanzıman
Drehstrom
Motor
Electric - Elektro 6,5kW
Taşıma Ağırlığı
3.643 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
1750 x 1270 x 3550 mm