Jungheinrich ETV 214 L GE115-650DZ
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Reach truck - depo içi istif araçları
Marka / model
Kayıt yılı
2017
Kullanım saati
7.985 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
B6DBBC57
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
J0429
Kaldırma kapasitesi
1.400 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
6.500 mm
Serbest kaldırmalı
2.050 mm
Sürücü yüksekliği
2.720 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Kabin
Kabinsiz/Diğer
Lastik Çeşidi
Yastık
Şanzıman
Drehstrom
Motor
Electric - Elektro 6,0KW
Taşıma Ağırlığı
3.050 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
1800 x 1300 x 2720 mm