Jungheinrich ETV 214 L GE115-650DZ
Ürün grubu
Reach truck - depo içi istif araçları
Marka / model
Kayıt yılı
2020
Kullanım saati
5.154 h
Mascus ID
D9C50D91
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
W7666
Kaldırma kapasitesi
1.400 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
6.500 mm
Serbest kaldırmalı
2.100 mm
Sürücü yüksekliği
2.700 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Lastik Çeşidi
Yastık
Motor
Electric - Elektro 6,0kW
Taşıma Ağırlığı
2.960 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2000 x 1280 x 2700 mm