Jungheinrich ETV 216 DL GE115-710DZ
Ürün grubu
Reach truck - depo içi istif araçları
Marka / model
Kayıt yılı
2020
Kullanım saati
5.893 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
30C3DB35
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
Z1062
Kaldırma kapasitesi
1.600 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
7.100 mm
Serbest kaldırmalı
2.250 mm
Sürücü yüksekliği
2.900 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.150 mm
Kabin
Kabinsiz/Diğer
Lastik Çeşidi
Yastık
Şanzıman
Drehstrom
Motor
Electric - Elektro 8,5kW
Taşıma Ağırlığı
3.618 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
1950 x 1300 x 2900 mm