Jungheinrich ETV 325 DL GNE100-1253DZ
Ürün grubu
Reach truck - depo içi istif araçları
Marka / model
Kayıt yılı
2018
Kullanım saati
12.953 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
1
Mascus ID
281A2D3B
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
N6527
Kaldırma kapasitesi
2.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
12.530 mm
Serbest kaldırmalı
4.000 mm
Sürücü yüksekliği
4.870 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.000 mm
Kabin
Kabinsiz/Diğer
Lastik Çeşidi
Yastık
Şanzıman
Drehstrom
Motor
Electric - ---
Taşıma Ağırlığı
5.236 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2100 x 1350 x 4870 mm