Jungheinrich ETV 325 DL GNE100-1253DZ
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Reach truck - depo içi istif araçları
Marka / model
Kayıt yılı
2017
Kullanım saati
22.725 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
30CD9F28
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
F2717
Kaldırma kapasitesi
2.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
12.530 mm
Serbest kaldırmalı
3.900 mm
Sürücü yüksekliği
4.870 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.000 mm
Kabin
Kabinsiz/Diğer
Lastik Çeşidi
Yastık
Şanzıman
Drehstrom
Motor
Electric
Taşıma Ağırlığı
5.146 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2050 x 1350 x 4870 mm