Jungheinrich ETV 325 MP DL GNE100-1202DZ
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Reach truck - depo içi istif araçları
Marka / model
Kayıt yılı
2017
Kullanım saati
6.608 h
Ülke
Almanya
Genel durum düzeyi
Mascus ID
B4815CC6
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Güç tipi
Elektrik
Stok no.
S5474
Kaldırma kapasitesi
2.500 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
600 mm
Kaldırma yüksekliği
12.020 mm
Serbest kaldırmalı
3.700 mm
Sürücü yüksekliği
4.700 mm
Kaldırma direği
Üçlü
Çatal uzunluğu
1.000 mm
Kabin
Kabinsiz/Diğer
Lastik Çeşidi
Yastık
Şanzıman
Drehstrom
Motor
Electric - ---
Taşıma Ağırlığı
5.141 kilogram
Taşıma Ölçüleri (EnxBoyxYükseklik)
2150 x 1350 x 4700 mm